Naše služby

Specializované zámečnictví na zabezpečení objektů, vozidel a osob. Specialista na výrobu širokého sortimentu klíčů a autoklíčů včetně řešení přístupových systémů. Instalace a servis mechanické zámkové techniky. Zajišťujeme profesionální zámečnický a havarijní servis bezpečnostních dveří i trezorů.

 

Dodáváme integrovaná řešení v oblasti zabezpečení pro zákazníky s vysokými nároky v oblasti bezpečné manipulace s penězi, kontroly přístupu a vstupu a ochrany proti vniknutí, vloupání a požáru.

 

K nadstandardní nabídce patří zejména projekce systému hlavního a generálního klíče včetně zabezpečení objektů dle požadavku pojišťoven s požadovanou certifikací. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli klíčových systémů:

Instalujeme mechanické i elektronické uzamykací systémy pro bytové, rodinné domy, úřady, školská, zdravotní, ubytovací a jiná zařízení.


Systém generálního klíče

Systém generálního a hlavního klíče spočívá v jednoduchém principu - majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. Může ho mít např. majitel, bezpečnostní agentura, hasičský sbor nebo může být umístěn v objektu v zapečetěné schránce k použití při nenadálých situacích.